bronski

bronski | nic

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
br0nski
bilancujeme 2018
 
salamoon
salamoon | 3.12.2018 15:03

„Som presvedčený, že stabilná vláda je jediné, čo Slovensku môže pomôcť, pretože boli tu rôzne úvahy o chaose, o nezmyselnej úradníckej vláde, neopodstatnených predčasných voľbách, ako aj o vláde, ktorá by bola založená na experimentoch, na ľuďoch, ktorí majú blízko k mafii, alebo na politických stranách, ktoré nemajú žiadne politické štruktúry,“ uviedol Fico. „Veľmi si vážim mojich koaličných partnerov za to, že zobrali múdrosť do vlastných rúk a rozhodli sa aj cez obrovské kompromisy pre stabilnú koaličnú vládu,“ doplnil.


salamoon
salamoon | 3.12.2018 15:03

„Slovensko sa mení a nie som si istý, či sa mení k lepšiemu,“ dodal B. Bugár. Slovensko podľa neho potrebuje stabilnú a predvídateľnú vládu. Účasť Mosta-Híd v kabinete má podľa neho prispieť k zmene štýlu vedenia krajiny v prospech všetkých občanov.


salamoon
salamoon | 3.12.2018 15:04

Predseda Siete Radoslav Procházka si myslí, že prioritnou úlohou novej vlády je vrátiť ľuďom dôveru v to, že štát nemusí byť dôvodom starostí, ale poskytovateľom kvalitných služieb. „Pre Sieť je mimoriadne dôležité, aby vláda svojím výkonom dala pocit zastúpenia aj tým, ktorí ju nevolili,“ povedal. Kabinet by podľa neho mal konať v prospech všetkých občanov, bez ohľadu na ich politický názor.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader